• Banner
Samen maken we de stad ook in het garenkokerskwartier
21-10-2019, 11:53

Van 15 tot 21 oktober prijken twee bewoners uit onze wijk op de posters van stadmakers. Willem Jan Otten en Andries Tieleman zetten zich in voor onze wijk vanuit de buurtcoöperatie Garenkokerskwartier.

Vele initiatiefnemers, wijkraden, platform, opbouwwerkers, betrokken Haarlemmers en gemeente werken als gemeente aan een mooie, fijne, energieke en duurzame stad. De stadmakers op deze collageposter staan hier symbool voor. Kijk voor meer informatie op www.haarlem.nl/samen-maken-we-de-stad

Reageer op dit artikel

*   Bij de eerste keer reageren wordt er een e-mail naar u gestuurd ter bevestiging van uw reactie.

 

Onthoud mijn gegevens

Stuur e-mailnotificatie nieuwe reacties.

 

Vanzelfsprekend zijn er een paar gedragsregels betreffende de inhoud van uw reacties.