Samen maken we de stad ook in het garenkokerskwartier
21-10-2019, 11:53

Van 15 tot 21 oktober prijken twee bewoners uit onze wijk op de posters van stadmakers. Willem Jan Otten en Andries Tieleman zetten zich in voor onze wijk vanuit de buurtcoöperatie Garenkokerskwartier.

Vele initiatiefnemers, wijkraden, platform, opbouwwerkers, betrokken Haarlemmers en gemeente werken als gemeente aan een mooie, fijne, energieke en duurzame stad. De

Lees verder
Wijkschouw
21-10-2019, 11:41
Buurtcoöperatie Duurzaam Garenkokerskwartier wil dit najaar een Wijkschouw organiseren, om te kijken hoe het zit met het onderhoud van de openbare ruimte, de toegankelijkheid, de inrichting, de veiligheid e.d. in de wijk. Kortom: alles wat in de weg staat om onze wijk mooi, veilig en leefbaar te houden. Samen met de gemeente gaan we daarna stappen ondernemen om dinge
Lees verder
Ontwikkelvisie Zijlweg
25-09-2019, 14:33
De vraag naar woningen in Haarlem is groot. Er staat voor de komende jaren een grote groei aan ontwikkelingen gepland. Een van de gebieden is de Zijlweg en omgeving waar een 650 woningen in de planning staan. Zie voor meer informatie over dit project: www.haarlem.nl/ontwikkelzone-zijlweg.

Lees verder
Deurhanger toegankelijke stad
10-07-2019, 09:57
Hoe zorgen we ervoor dat de stoep voor iedereen toegankelijk is? Ook voor mensen met een rollator, rolstoel, taststok of kinderwagen? Om daar aandacht voor de vragen, heeft een groep Haarlemmers een deurhanger ontwikkeld.
De deurhanger is ontwikkeld in de Leidsebuurt en wordt daar al gebruikt.
Lees verder
Algemene ledenvergadering
15-03-2019, 16:48

Op woensdagavond 17 april 2019 vond weer de jaarlijkse algemene ledenvergadering plaats van de buurtcooperatie Duurzaam Garenkokerskwartier. We hebben even teruggeblikt op 2018 en verder de plannen besproken voor dit jaar.  Klik op de volgende links om het verslag van de vergadering te downloaden en het jaarverslag van 2018 met de plannen voor 2019.

Lees verder
 • Buurtcoöperatie

  De coöperatie is een bijzondere vereniging. En net als bij een "gewone" vereniging heeft een coöperatie leden en een bestuur. Begin vorige eeuw was de coöperatie populair bij boeren en ondernemers. Zij zagen toen ...

  Lees verder
 • Buren voor elkaar

  Op de website informeert de buurtcoöperatie wat buren nog meer voor elkaar kunnen betekenen. De inspiratie voor de Buren voor Elkaar pagina komt van de website van de Gemeente Haarlem: Samen voor Elkaar.

  ,,In ...
  Lees verder
 • Ondernemers

  In het Garenkokerskwartier wonen en werken meer dan 300 zelfstandig ondernemers die u vast nog niet allemaal kent. Onder hen bevinden zich ongetwijfeld ook potentiële klanten, leuke samenwerkingspartners en net die ...
  Lees verder